XIAOMI IMILAB EC2 Безжична Безбедносна Камера Сет – spec.

Спецификации:

Боја: Бела
Големина: 140,4 * 47 * 73мм
Батерија: 5100mAh
Модел на производ: CMSXJ11A
Влез на напојување: 5V / 2A
Работна температура: 20 ° C 50 ° C (околината со ниска температура ќе влијае на перформансите на батеријата, вистинското траење на батеријата ќе се намали)
Дијагонала: 120 °
Безжична врска: WI-FI IEEE 802.11 b / g / n 2.4GHz
Отвор: F2.6
Систем за поддршка: Android4.4 или iOS 9.0 и погоре
Кодирање на видео: H.264
Функција за складирање: Микро SD картичка (поддржува до 64 GB, поддржува само формат FAT32)
Материјал: пластика

Пакетот вклучува:
1 x паметна IP-камера Xiaomi Mijia
1 x држач за камера
1 x портал за камера
1 x комплет за закачување 
1 x мрежен кабел
1 x прирачник
1 x адаптер за напојување со портал
1 x кабел за напојување

Затвори