Xiaomi Mi Induction Cooker – Индукционен шпорет

4.990 ден

Благодарение на шпоретот Mi Индукција, готвењето дома ќе стане многу полесно. Технологија за греење со двојна фреквенција и сензор за надворешна температура ќе го задржат оригиналниот вкус на секое јадење.

Нема на залиха

Категорија:
Затвори