Xiaomi Mi Band 3 Charger

290 ден

Спецификации

  • Производител: Xiaomi
  • Тип: Кабел за полнење батерија
  • Поврзување: USB
  • За уред: Xiaomi Mi Band 3
Нема на залиха

Категорија:
Затвори