Redmi Note 8T

12.590 ден13.790 ден

Боја : Starscape Blue
Moonlight White
Moonshadow Grey
Starscape Blue
+ -2 more
Карактеристики : 4/64
4/128
4/64
+ -2 more
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Тагови ,
Затвори