Redmi Note 5A – 2/16 GB

6.490 ден

  • Дисплеј дијагонално 5.5 “
  • Ултра тенок 7.55 mm
  • Двоен СИМ
  • Слот за Micro SD картичка

Xiaomi Redmi Note 5A 2 16GB – продолжување на најпопуларната линија на моќни и ефтини паметни телефони. Доаѓа во многу сакана големина на екран – 5,5 инчи. Редми повторно ја покажува желбата на Xiaomi да ги направи иновациите достапни за сите.

Боја :
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија: Ознаки: , ,
Затвори