Redmi 8

7.490 ден9.990 ден

Карактеристики : 5000mAh
3/32
4/64
+ -2 more
Боја : Onyx Black
Onyx Black
Ruby Red
Sapphire Blue
+ -2 more
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , Тагови , ,
Затвори