Redmi 5 Plus – 3/32 GB

9.490 ден

  • Qualcomm Snapdragon 425 процесор
  • 5-елементни леќи со отвор f / 2.2
  • 3000 mAh батерија
  • Поддржува 2 SIM картички и Micro SD

Xiaomi Redmi 5A – достапен, но добар и моќен паметен телефон. Продолжување на популарната линија на Smartphones паметни телефони со 5-инчен екран. и=Има полнење добро, има моќен процесор и висококвалитетна камера.

Боја :
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија: Тагови , ,
Затвори