Redmi 5

5.000 ден5.500 ден

  • Qualcomm Snapdragon 425
  • Отвор со 5 елементи со објектив f / 2.2
  • 3000 mAh батерија
  • Поддржува 2 SIM картички и microSD

Xiaomi Redmi 5A – достапен, но добар и моќен паметен телефон. Продолжување на популарната линија на Smartphones паметни телефони со 5-инчен екран. Подобрено полнење, моќен процесор и висококвалитетна камера.

Боја : Gold
Карактеристики : 2/16
+ -3 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија: Тагови , ,
Затвори