Mi True Wireless Earbuds Basic ( Black&White )

1.590 ден

Mi True Wireless BASIC слушалките со микрофон се безжични слушалки за совршено музичко искуство ослободено од проблемот со заплетканите жици! Батеријата овозможува 4 часа работа, а благодарение на практичното куќиште за полнење, можете да уживате во омилената музика до 12 часа! Практичната контрола на допир гарантира лесен начин за управување со музика и дојдовни повици.

ZBW4412GL

Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Black
White
+ -3 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори