Mi Куфер Класик 20”

4.340 ден

Вашиот багаж е безбеден како никогаш досега! Употребата на легура на магнезиум и алуминиум овозможи да се создаде структура која се карактеризира не само со одлична отпорност на оштетување, туку и феноменален изглед. Цврстите и маневрирачки тркала ќе ви овозможат комфорно да го движите куферот, а големиот капацитет од 31 L гарантира дека ќе ги понесете со себе сите работи што ви требаат!

Боја : Black
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
Затвори