Mi Handheld Vacuum Cleaner

17.990 ден

Максимална моќност на вшмукување 90AW

Голема моќност на вшмукување без распаѓање

30 минути траење, покрива 160м2

Филтрација на пет нивоа

Гаранција: 12 месеци

Боја :
White
+ -4 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори