Mi Dual Driver Earphones (Type-C) Black

1.990 ден

Производител:  Xiaomi                                                                                                                                             

Тип на производ: Слушалки

Тип на слушалки: За во уво

Употреба: За комуникација / музика

Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Black
+ -4 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори