Mi Bluetooth Selfie Stick

1.590 ден

Со преклопување до мала големина, Mi Bluetooth Selfie Stick е совршен придружник за секое патување. Тежи само 133 g и ви овозможува да направите далечински фотографии со едно копче. Ротираниот држач за паметни телефони од 270 ° со рачката за виткање до 70 см ве тера да ја снимите сцената од сосема друга перспектива.

Гаранција: 12 месеци

Боја : Black
Black
White
+ -3 more
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:
Затвори