Mi Bluetooth Mini слушалка

990 ден

Мини слушалките на Xiaomi, совршено се прилагодуваат на обликот на увото благодарение на совршеното контурно куќиште. Мултифункционалното копче обезбедува исклучително лесна контрола, а IPX4 водоотпорниот сертификат гарантира безбедност на слушалката за време на дожд или спорт.

Боја : White
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,
Затвори