Mi Band 3 & 4 Strap

310 ден

Исклучително издржливa и флексибилнa паметна нараквица Mi Band 3 и Mi Smart Band 4, изработенa од термопластичен еластомер кој е пријателски за човечката кожа. Достапна е во четири бои кои совршено одговараат на кој било стил.

Гаранција: 6 месеци

Боја :
Blue
Nebula red
Orange
Pink
+ -1 more
Исчисти

SKU: Недостапно Категорија:
Затвори