Mi 10

39.990 ден41.490 ден

Најинтересната премиера на годината. Создадете неверојатно видео со камера 108MP со Xiaomi Mi 10. Огромна батерија, супер остар AMOLED екран, поддршка за 5G стандарди и најновиот процесор Qualcomm® Snapdragon.

Боја : Grey
Карактеристики : 8/128
+ -3 more
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: , , ,
Затвори