Фитнес кабел за полнење на Mi Band 4

290 ден

Технички спецификации

Марка

Референца

Димензии

Тежина

Xiaomi

SJV4147GL

125*15*20 cm

0.0055 Kg

Нема на залиха

SKU: 290 Категорија:
Затвори