Правосмукалка Mi G10 over

Правосмукалка Mi G10

Моќност на вшмукување од 150 AW | TFT HD дисплеј во боја | Паметна подна четка со голем вртежен момент | Вакуум се-во-едно и џогер
 

8 технологии за врвно искуство со чистење

Моќност на вшмукување од 150 AW

Моќниот мотор од 25.000 вртежи во минута се ослободува од тврдоглавата нечистотија и прашина

Екран во боја HD TFT

Проверете го статусот на чистење на прв поглед

Паметна подна четка со голем вртежен момент

Автоматски ја прилагодува својата брзина на длабоко чистење на различни површини

Вакуум се-во-едно и џогер

Отстранлив магнетски резервоар за вода за полесно чистење

65 мин. Екстра-долг век на траење на батеријата

Лесно покрива големи простори

Батерија што може да се замени

Збогувајте се од грижите за траење на батеријата со замена на батеријата со еден допир до двојно траење на батеријата

12-циклонски систем за одвојување прашина

5-слој систем за филтрирање што филтрира 99,97% од 0,3 μm честички прашина

Отстранлива чаша за прашина

Лесно перење за да се спречи секундарна контаминација

150 AW водечка моќност на вшмукување

Ново додадено само-заклучување со еден допир Ги ослободува прстите без потреба од притискање и држење

Паметна подна четка со голем вртежен момент Нека технологијата се грижи за вашите домашни работи

Дизајн против заплеткување Кажете му збогум на заплеткувањето на косата

Премиум батерија со голем капацитет 65 мин. Екстра-долг век на траење на батеријата

3000 mAh батерија со висок капацитет. Со траење на батеријата до 65 мин., Батеријата со висок капацитет и високо ефикасна батерија лесно ги задоволува потребите на поголемите домови.

12-циклонски систем за раздвојување Во голема мера го подобрува животот на филтерот

99,97% филтрација на честички од 0,3 μm. Филтрација ефикасна како прочистувач

Мини електрична четка За чистење на првут, коса од домашно милениче и многу повеќе

Затвори