Mi Mini Robot Builder за деца – spec.

Технички спецификации

Бренд – Xiaomi
Тип – играчка за деца
Материјал – ABS
Тема  – градење
Прикладно за – возрасни, деца
Пол – унисекс.
Тежина на производ – 0.3500 кг
Тежина на пакетот- 0.4600 кг
Големина на производ –  20.00 x 16.00 x 10.00 cm / 7.87 x 6.3 x 3,94 инчи
Големина на пакувањето –  27.00 x 18.00 x 5,50 cm / 10.63 x 7.09 x 2.17 инчи

Затвори