Модел на производMJSXJ06CM
Работна температура-10 ° C до 50 ° C
Резолуција1296p
Кодирање на видеоН.265
СкладирањеMicroSD картичка (поддржана до 32 GB)
Безжична врскаWi-Fi IEEE 802.11a / b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz, Bluetooth 4,2
Нето тежина349 гр
напојување5 V = 2 А
Агол на леќата110 °
Димензии122 x 78 x 78 mm
Поддржани системиAndroid 4.4 или iOS 9.0 и погоре

Содржина на пакетот

Затвори