Модел на производMJSXJ09CM
Работна температура-10 ° C до 50 ° C
Агол на леќата110 °
Димензии115 × 78 × 78 мм
КомпатибиленAndroid 4.4 или iOS 9.0 и погоре
Безжична врскаWi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2.4GHz
Нето тежина310 гр
Внесување на напојување5V = 2A
ОтворF1.4
Резолуција2304 × 1296
Кодирање на видеоН.265
СкладирањеМикро SD-картичка (поддржана до 32 GB)

Содржина на пакетот

Затвори