Mi 23.8” Desktop монитор 1C over

Mi 23.8 "Desktop монитор 1C

Компактна големина, безграничен вид

Широк вид 178, Панорамски поглед на прв поглед

Дисплејот со широк агол од 23,8 “IPS нуди видно поле од 178 степени, со живописен и реален поглед од секој агол.
Без разлика дали сте на работа или во вашиот секојдневен живот, јасната и шарена визија е иста како она што го гледате со вашите очи.

Потопен дизајн со тесна рамка од три страни Безграничен и неограничен

Извонредниот дисплеј доаѓа со генијален дизајн на тесна рамка од три страни, ослободувајќи се од границите.
Без разлика дали се користи сам или заедно со други дисплеи, тоа ви овозможува да се препуштите на безграничен вид.

Супер тенка каросерија од 7,3 мм * Компактен и тенок, софистициран, а сепак поедноставен

Најтенкиот дел од телото е само 7,3 mm, заштедувајќи простор на работната површина и не остава неред.
Тенкото и едноставно тело го прави издвоен од кој било агол.

1080P висока дефиниција Брилијантни бои, живописни слики

Вградениот квалитет со висока дефиниција 1920 * 1080 на дисплејот од 23,8 “
ви нуди јасност и живописност, украсувајќи ги очите со неверојатна
количина детали и суптилност.

Слабо сино светло *, понежно за очите

Режимот со мала сина светлина може да ја филтрира сината светлина со краток бран што е штетна за очите,
намалувајќи го стресот на очите и ви овозможува удобно да работите.

Добриот приказ е во деталите

Секој детал што има влијание врз корисничкото искуство нема да остане без внимание.
Тука сме да ви гарантираме совршено и безгрижно искуство, без оглед на изборот што ќе го направите.

Премиум квалитет, целосна гаранција

Затвори